SILVER OCH METALL / MetallföremÃ¥l, övrigt / Vas 5862116

nr 586 2116

Vas

1800-tal, Japan, ur Stig Borglings samling, SigneradH.25

Utrop:

1.800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 1 juni 2009

1/6 15:49:08 1      Vinnande bud